#8 Test ogrzewania piecem koza w szklarni z poliwęglanu. Gar wody, kawa z żoną. Węgiel kolumbijski

Playlista o malowaniu, montowaniu, paleniu w kozorakiecie- http://bit.ly/3l8Uzlr Na kawkę– 👍 https://buycoffee.to/stalewiak \

Siemanko! Nie spodziewałem sie tej telenoweli z paleniem w kozie. Czy to sie uda, czy ten test ogrzewania piecem koza wypali? czy węgiel kolumbijski nadaje się do kozy? Oto jest pytanie. Czy woda w garze się zagotuje, oj będzie sie działo „:) Ogrzewanie szkalrni z poliwęglanu piecem koza.

Piece rakieta czy koza do ogrzewania szklarni są jedną z najczęściej stosowanych metod ogrzewania. Jest to dość skuteczny sposób ogrzewania szklarni np: z poliwęglanu, która umożliwia lepsze wykorzystanie energii.
Pirometr do sprawdzania wysokiej temp.
  • Kozy, rakiety są często wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak regulacja temperatury. U mnie reguluje dopływem powietrza na dole i u góry, co umożliwia lepszą kontrolę nad temperaturą w szklarni.
Test ogrzewania piecem koza.
Piece do szklarni są dostępne w różnych rozmiarach, i mogą być wyposażone w różne rodzaje paliw, w tym drewno, węgiel czy gas. Piece te są również wyposażone w systemy regulacji temperatury, które umożliwiają użytkownikom dostosowanie temperatury do ich potrzeb.

Czekajcie na kolejny film, zapraszam na bloga- https://www.facebook.com/stalewiak

Na yt- https://www.youtube.com/user/stalewiak i na inne wpisy- https://ciekawerosliny.pl/aktualnosci

Dodaj komentarz