Piecyk koza 🐐 przygotowany do testów. Ogrzewanie szklarni z poliwęglanu, gość żona🧍‍♀️

Piecyk koza teraz rządzi u stalewiaka 🙂 ( blog – https://www.facebook.com/stalewiak ) Playlista o malowaniu, montowaniu, paleniu w kozorakiecie- http://bit.ly/3l8Uzlr Własnie ide w nim palić i sprawdzić jaką uzyska temperature w szklarni. Uda się za gotować wodę? mam olejki eteryczne :)) Bedzie sie działo w kolejnej części.

Szklarnia z poliwęglanu 6mm evex

Kilka wskazówek jak palić w takej kozie.

1. Przed rozpoczęciem palenia w piecu kozą, należy upewnić się, że piec jest czysty. Wybieramy za każdym razem jak wygaśnie popiół 2. Potem należy umieścić węgiel w odpowiedniej ilości, potem dajemy papier, i na górę drewno. Pamiętamy, że palimy od góry. 3. Następnie należy zapalić papier, drewno najlepiej zapalniczką, odczekać kilka minut, aż drewno, węgiel się rozgrzeje, i zacznie konar płonąć.😃🔥 4. Kiedy w piecu uzyska się odpowiednią temperaturę, potem regulujety dopływem powietrza aby nie spaliło się bardzo szybko, bądz za wolno.

Piec koza
Piecyk koza do ogrzewania szklarni.

5. Pamiętajcie że jak sie już wypali, to warto wybrać popiół z pieca kozy przed ponownym rozpaleniem. 6. Każdy ma inny piecyk, tu mowa jak posługiwać sie podobnym do mojego.

Jak ogrzewać szklarnie z poliwęglanu
Na dworze -5 w środku +20

Zapraszam na główny kanał – https://www.youtube.com/user/stalewiak więcej ciekawych wpisów – https://ciekawerosliny.pl/aktualnosci/

Czy uda się węglem nagrzać porządnie? Tego nie wiem. W kolejne dni potestuje węglem, drewnem i brykietem, który mi został z testowania palenia w kotle centralnego ogrzewania. Siedzę teraz aktualnie nadal w szklarni, godzina 20:12 Chyba mnie tu czeka noc 😄👍 Pozdrawiam, kontakt stalewiak@gmail.com

Dodaj komentarz