Ogrzewanie szklarni, piecyk koza🔥Jak sie pali w kozie,🐐 rakiecie?🚀 węglem i drewnem? CDN✅

Siemanko. Ogrzewanie szklarni, piecyk koza 🐐 Playlista o malowaniu, montowaniu, paleniu w kozorakiecie- http://bit.ly/3l8Uzlr Jest dobrze, jutro lekka korekta lufy i będzie sztos! 🙂 Film zacznę nagrywać około 15ej, i nie wiem czy sie wyrobie aby wstawic w sobotę. Ostatecznie trafi w niedziele rano.


Piecyk koza należy palić zgodnie z instrukcją zawartą w jego instrukcji, jak sie oczywiscie posiada takową. Ogólnie rzecz biorąc, w piecyku koza wystarczy rozpalić drewno, węgiel od góry. Następnie należy utrzymać stałą temperaturę poprzez regulację dopływu powietrza. Należy pamiętać, aby dokładnie oczyszczać miejsce paleniska po każdorazowym użyciu, aby uniknąć problemów z paleniem.

Spróbuje jutro zagotowac gar wody, czy uda zrobić się saune? Cos czuję że nie da sie osiągnąć wyskokiej temperatury jak jest wiatr tak jak dziś. Ale znajdzie sie dzien jak nie bedzie wiatru i w razie czego poprawi się grzanie.

Jak ktoś nie widział malowania rur, to zapraszam tu https://youtu.be/1oO7fg4ly5s

Jak palić w piecu koza węglem? należy wykonać kilka kroków.

1. Wybierz węgiel, który jest odpowiedni do twojego pieca.

2. Sprawdź, czy palenisko jest czyste.

3. Przygotuj potrzebne narzędzia – będziesz potrzebować szufelki, łopatki, łopatki do węgla

4. Rozpal ogień – zacznij od zapalenia małego ogniska w palenisku. Użyj drewna, które szybko się rozpali, takiego jak sosna, buk, brzoza, wierzba, ogólnie aby było suche.

5. Dodawaj węgiel – dodawaj węgiel do paleniska w małych porcjach. Pamiętaj, żeby nie dodawać go zbyt szybko, aby nie spowodować przegrzania pieca.

6. Dbaj o temperaturę – utrzymuj temperaturę paleniska na stałym poziomie poprzez dodawanie i odsuwanie klapki od powietrza.

7. Uważaj na popiół i sadzę – regularnie usuwaj popiół i sadzę z paleniska, aby uniknąć zatkania rury wydechowej.

8. Utrzymuj czystość – regularnie czyść

Zapraszam na bloga, tu najszybciej wpadają posty 🙂 https://www.facebook.com/stalewiak i inne ciekawe wpisy na- https://ciekawerosliny.pl/aktualnosci/ Pozdrawiam! 🙂

Dodaj komentarz