Ważne – Wysyłka roślin pocztą polską i InPostem. Co aktualnie jest na stanie.

Zamówienia odbywają się przez stalewiak@gmail.com

Po przemyśleniach i kalkulowaniu, nie opłaca mi się jednak wysyłać  jednej rośliny za 20zł. Dodać pakowanie, karton, taśma, wypisywanie paszportu roślin, paliwo, czas. Do InPostu mam 7,6 km, wysyłka 14zł, Poczta Polska bliżej 2 km, wysyłka paczka pocztowa priorytetowa od 14zł i tym cięższa to cena rośnie niestety.

Przypominam, że ja to robię wszystko sam, proszę to zrozumieć. A gdzie kręcenie filmów, uprawa tych roślin, podlewanie itd. Minimalne zamówienie to 45zł plus wysyłka. Wysyłając InPostem czy Pocztą Polską, potrzebuję pełne dane czyli: Imię, nazwisko, adres do wysyłki, email, nr telefonu do śledzenia paczki ( tu akurat potrzebny numer jak wysyłam InPostem ) Wysyłka następuje po wpłaceniu przelewu na konto i zaksięgowaniu wpłaty, ewentualnie blikiem jak posiadasz konto w banku Milenium jak ja. Oczywiście odbiór osobisty jest możliwy 🙂 ( Gmina Markusy, powiat Elbląg )

Każda z tych roślin to pokolenie, które urosło u mnie. Aktualnie na tę chwile wysyłam dziwidła rivieri, bulwy kolokazji jadalnej od 25zł, pałczychy od 20zł do 100zł, dziwidła po 25zł. Można zamawiać więcej bulwek naraz, cena wysyłki InPostem sie nie zmienia. Po bulwach jak zrobi się cieplej, zacznę wysyłać brugmansje variegaty, pojedyncze, podwójne, potrójne i miskanta olbrzymiego. Z czasem i jakieś bananowce i tak dalej.

I to by było na te chwile i czekamy do wiosny. Pozdrówki 🙂

2 Comments

 • Cieszkowski
  Posted 31 stycznia 2022 at 22:32 0Likes

  Panie Sławku podziwiam cierpliwość. Pozdrowienia Andrzej Cieszkowski Legionowo

  • Stalewiak
   Posted 31 stycznia 2022 at 22:58 0Likes

   Oj tej cierpliwości muszę się uczyć cały czas 😀 Też pozdrawiam 👋👍

Dodaj komentarz